Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Cieszyn

Dla naszych oczu

10.02.2011, Kluby zdrowia

Lutowe, główne spotkanie Klubu Zdrowia w Cieszynie zgromadziło 60 uczestników, którzy wysłuchali wykładu okulisty Romana Basiury. Jak zwykle była możliwość zadawania pytań i wzięcia udziału w degustacji.

Spotkanie w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ,,Dom Narodowy”, gdzie mają miejsce zajęcia klubu, odbyło się 7 lutego. Prelegent przykuł uwagę słuchaczy, mówiąc m.in. o budowie oka i częstych problemach, jakie mamy z oczami, np. o łzawieniu.

– Dowiedziałam się, że badania wzroku u dzieci należy wykonywać bardzo wcześnie, od 3 do 7 roku życia. W tym okresie można o wiele łatwiej skorygować ewentualne wady – mówi jedna z uczestniczek.

Oprócz zdobycia cennych informacji z zakresu okulistyki klubowicze mogli także dogodzić swoim kubkom smakowym za sprawą degustacji pysznej i zdrowej pasty ze słonecznika.

Spotkania Klubu Zdrowia w Cieszynie organizowane są przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Cieszyn
ul. Folwarczna 1
43-400 Cieszyn

Nr konta bankowego:
94 2030 0045 1110 0000 0278 5320

Kierownik: Gertruda Wierzbicka
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 502 107 781

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij