Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Cieszyn

Cieszyn: zwalcz nadciśnienie... ruchem!

19.10.2011, Kluby zdrowia

Cieszyński klub zdrowia prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) 17 października przeprowadził warsztaty pt. Jak ruchem obniżyć ciśnienie krwi.

Zajęcia prowadziła fizjoterapeutka Iwona Samborska. Wśród poruszanych przez nią zagadnień były: niebezpieczeństwa wynikające z nadciśnienia, sposoby jego naturalnego obniżania oraz statystyki na temat nadciśnienia w polskim społeczeństwie. Jak się okazuje jednym z najskuteczniejszych sposobów redukowania tego schorzenia jest zmiana stylu życia. Żadne, najdroższe nawet leki nie są w stanie dać takich efektów, jak stosowanie prostych zasad zdrowia, takich m.in. jak odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.    

A już w najbliższy poniedziałek, 24 października w Klubie Zdrowia w Cieszynie odbędzie się spotkanie z cyklu Szkoła Zdrowego Gotowania.

– Będziemy przedstawiać i dyskutować nad przepisami na dobry chleb – zapowiada wolontariusz klubu Leszek Wierzbicki. – Zostanie też przygotowana potrawa leczo z patisonów. Wszystkich zainteresowanych tematem i chętnych do degustacji zapraszamy do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy” przy ulicy Rynek 12 na godzinę 17.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złoż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Cieszyn
ul. Folwarczna 1
43-400 Cieszyn

Nr konta bankowego:
94 2030 0045 1110 0000 0278 5320

Kierownik: Gertruda Wierzbicka
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 502 107 781

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij