Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Cieszyn

Cieszyn: EXPO Zdrowie po raz trzeci

5.06.2013, EXPO Zdrowie

Bezpłatne badania, degustacja zdrowej żywności, konsultacje. Wszystko to w ramach wystawy zdrowotnej EXPO Zdrowie, która w poniedziałek, 10 czerwca zawita do Cieszyna.

Zespół wolontariuszy – cieszyńska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Cieszynie zapraszają na prawdziwy festiwal zdrowia. Wystawa składa się z ośmiu stanowisk promujących zdrowy styl życia m.in. aktywność fizyczną, świeże powietrze, zdrową dietę, zalety spożywania czystej wody. W programie są także bezpłatne badania profilaktyczne. Każdy uczestnik dostanie kartę badań, do której wpisywane będą wyniki. Po przejściu wszystkich stanowisk będzie możliwość konsultacji wyników z lekarzem.

Początki EXPO Zdrowie sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Wystawa znana jest na wszystkich kontynentach. W Europie ekspozycja realizowana jest m.in. w Portugalii i Czechach. Do Polski zawitała po raz pierwszy w 2010 roku. Mieszkańcy Cieszyna będą mogli skorzystać z dobrodziejstw wystawy już trzeci raz.

Organizatorzy zapraszają do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy przy ul. Rynek 12 w poniedziałek, 10 czerwca, w godzinach 16-19.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Cieszyn
ul. Folwarczna 1
43-400 Cieszyn

Nr konta bankowego:
94 2030 0045 1110 0000 0278 5320

Kierownik: Gertruda Wierzbicka
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 502 107 781

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij