Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Cieszyn: EXPO Zdrowie po raz trzeci

Bezpłatne badania, degustacja zdrowej żywności, konsultacje. Wszystko to w ramach wystawy zdrowotnej EXPO Zdrowie, która w poniedziałek, 10 czerwca zawita do Cieszyna.

Zespół wolontariuszy – cieszyńska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Cieszynie zapraszają na prawdziwy festiwal zdrowia. Wystawa składa się z ośmiu stanowisk promujących zdrowy styl życia m.in. aktywność fizyczną, świeże powietrze, zdrową dietę, zalety spożywania czystej wody. W programie są także bezpłatne badania profilaktyczne. Każdy uczestnik dostanie kartę badań, do której wpisywane będą wyniki. Po przejściu wszystkich stanowisk będzie możliwość konsultacji wyników z lekarzem.

Początki EXPO Zdrowie sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Wystawa znana jest na wszystkich kontynentach. W Europie ekspozycja realizowana jest m.in. w Portugalii i Czechach. Do Polski zawitała po raz pierwszy w 2010 roku. Mieszkańcy Cieszyna będą mogli skorzystać z dobrodziejstw wystawy już trzeci raz.

Organizatorzy zapraszają do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy przy ul. Rynek 12 w poniedziałek, 10 czerwca, w godzinach 16-19.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij