Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Cieszyn: cytrusy na przeziębienie


Ciekawy wykład i warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania – to listopadowe propozycje Klubu Zdrowia w Cieszynie, prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Udział w spotkaniach, jak zawsze, jest bezpłatny.

Czekolada, batonik, ciastko – jednym słowem, słodycze. Nie dość, że są smaczne, to jeszcze po ich zjedzeniu czujemy zastrzyk energii. Niestety, cukier to także silnie uzależniająca substancja, która działa na nasz mózg podobnie jak niektóre narkotyki. O tym, do czego prowadzi nadmiar cukru w diecie 18 listopada podczas wykładu klubu zdrowia opowie lek. med. Helena Żurek. Po wykładzie degustacja zdrowych potraw.

Z kolei na warsztatach Szkoły Zdrowego Gotowania, 25 listopada poznamy sposób na przechytrzenie jesiennych przeziębień, o które w listopadzie nietrudno. Aby wspomóc odporność, niekoniecznie trzeba korzystać z suplementów. Zamiast tego można zainwestować w cytrusy. Podczas Szkoły Zdrowego Gotowania poznamy ich cudowne właściwości Będziemy też przygotowywać m.in. sok z grejpfruta, który następnie będzie przedmiotem degustacji.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Cieszynie odbędą się 18 i 25 listopada w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”, przy ul. Rynek 12. Początek zajęć jak zawsze o godzinie 17. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij